Kategorie

Darmowa dostawa
Wybierz kolor Czarny Czerwony Zielony Brązowy Fioletowy Wiśniowy Beżowy Pomarańczowy

Polityka prywatności


1.Realizacja zamówienia

Zamówienia w sklepie skorzane.eu przyjmuje się: drogą elektroniczną ,telefonicznie,faxem.
Realizacja zamówienia zaczyna się :
W przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta,
- w przypadku zamówień płatnych przelewem - z chwilą wpływu środków na konto Sklepu.
Złożone zamówienia realizowane będą w terminie do 3 dni od złożenia zamówienia.
Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawdziwego adresu zamieszkania, telefonu oraz adresu e-mail.
W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych, firma zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru.
Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji.

2.Ceny
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

Klient może wybrać następujące formy płatności: Pobranie, Przelew.
Koszt dostawy jest automatycznie doliczany do kwoty zamówienia.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty, wycofywania produktów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

3.Płatności
Klient który wybrał opcje płatności przelewem jest zobowiązany do wpłaty pieniedzy na konto sklepu w ciągu 7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.Po upływie 7 dni i braku zaksięgowanych pieniędzy od klienta sklep zastrzega sobie możliwośc usunięcia zamówienia, oraz rezygnacji z jego realizacji.

4.Zwroty
W związku z art.7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r.(Dz. U. z 2000r, nr 22, poz. 271 ze zm.), Konsument ma możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania zamówionego towaru.
Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi klient.
Jeżel klient stwierdzi wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt drogą telefoniczną , lub pocztą w celu ustalenia dalszego toku postępowania.
Jeśli towar rzeczywiście będzie posiadał wady ukryte, to sklep poniesie koszty związane z odebraniem i odesłaniem wadliwego towaru.
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Wymianie podlegają wyłącznie przedmioty, które nie były używane, nie zostały w żaden sposób zniszczone i znajdują się w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. Podlegający wymianie towar musi mieć wszelkie naszywki, metki, loga itp. Oraz być odesłany w oryginalnym i nie uszkodzonym opakowaniu , opakowanym dodatkowo na czas transportu.

5 .Rejestracja i dane osobowe.
Żeby zostać klientem skorzane.eu należy się zarejestrować.Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. Ust. 133 z dnia 28.08.97 r. ).